Metin kalitesi: %100

HABER: Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Sony'den pembe renkli Xperia telefon geliyor

Sony, pembe renkli Xperia telefon için tarih verdi..
Ensonhaber   


Schengen vizesi tarih oluyor !

Schengen vizesi tarih oluyor !Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk mülteci krizi nedeniyle Schengen'in tarih olacağını açıkladı..
Haber 3   


(Özel Haber) Pembe Oda Kullanımı Arttı

(Özel Haber) Pembe Oda Kullanımı Arttı Çok tartışıldı çok konuşuldu ama aile yapısını ayakta tutmanın öncelikli olduğu “pembe oda”da son bir yılda 21 bin 698 tutuklu ve hükümlü mahkum, eşleri ile bir araya geldi.Kamuoyunda “pembe oda” ola...Devamı İçin T.
MerhabaHaber.com   


Pembe Hayat KuirFest Matmazel Coco ile Açılıyor!

Pembe Hayat LGBT Derneği’nin düzenlediği Pembe Hayat KuirFest beşinci yaşını kutluyor!>> Haberi oku | on Beyazperde - 11 Ocak 2016 Pazartesi.
BeyazPerde.com   


Pembe Taksi Tartışma Konusu Oldu, İsmi Türkçe Yapıldı

Pembe Taksi Tartışma Konusu Oldu, İsmi Türkçe YapıldıSİVAS'ta "pembe taksi" uygulamasını başlatan Gökhan Şimşek, konuyla ilgili özellikle sosyal medya üzerinden "cinsiyet ayrımcılığı" yorumu yapılması....
Haber 3   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş:


Türkiye'de Son Deprem OLGUNLAR-(HAKKARI) bölgesinde 2.2 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777