Metin kalitesi: %100

HABER: Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Pembe Dekorasyon Önerileri

Pembe renk eve neşe canlılık katacak renklerdendir. Pembe dekorasyon önerileri resim galerimizde size ilham olabilecek odalarda pembe renk seçimi örneklerine yer verdik. Pembe ile birlikte doğru, uyumlu renkleri kombinlediğinizde odanız harika gözükecektir. Fakat pembenin yoğun kullanım.
KadinlarKulubu.com   


Zorunlu askerlik tarih mi oluyor ?

Zorunlu askerlik tarih mi oluyor ?Milli Savunma Bakanı Yılmaz, sözleşmeli askerlik konusunda açıklama yaptı..
Haber 3   


MHP'li Bölükbaşı: AKP çizdiği pembe tablo ile köylüleri kandırma çabasında

MHP'li Bölükbaşı: AKP çizdiği pembe tablo ile köylüleri kandırma çabasındaMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı 2. sıra milletvekili adayı Fehmi Bölükbaşı, "AKP köyler için pembe bir tablo çiziyor, ama gerçekte köylerimiz karanlığın ortasındadır." dedi.Seçim çalı.
Haberimport.com   


Miranda Kerr bu pozlarla gözleri üzerine topladı!

Miranda Kerr, Cannes’daki ‘’Magnum pembe ve siyah partisi’’ nde herkesi büyüledi. Magnum pembe için derin göğüs ve bacak dekolteli bir elbise tercih eden Kerr, Magnum siyah için de şık ve zarif bir siyah elbise giydi..
internet Haber   


iPhone kılıfı ile 7 gün daha uzun kullanım imkanı...

Bu telefona sahip kişilerin ortak sorunu olan şarj artık tarih oluyor. iPhone kılıfı ile iPhone 5, iPhone 5S ve iPhone 6 modellerinde 7 gün daha uzun kullanım imkanı sağlıyor..
TurkTime.com   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş:
Türkiye'de Son Deprem BULGURKAYA-ANDIRIN (KAHRAMANMARAS) bölgesinde 2.5 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777