Metin kalitesi: %100

HABER: Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Ayakkabı Tamirciliği Artık Tarih Oluyor

Ayakkabı Tamirciliği Artık Tarih Oluyor VAN (İHA) – Van’da ayakkabı tamirciliği mesleği artık tarih oluyor.Cumhuriyet Caddesi üzerindeki tarihi Tekel binasının arkasındaki küçük atölyesinde ayakkabı tamirciliği yapan Cengiz Soydan, artık bu...Devamı İçin Tıklay.
MerhabaHaber.com   


Mutluluk ayvada

Vitamin deposu ayvanın kendisi kadar, suyu, yaprağı ve çekirdeği de şifa oluyor. Kanser, iştahsızlık, cinsel isteksizlik ve uykusuzluk gibi sıkıntılar tarih oluyor Devamı için tıklayınız.
Takvim.com.tr   


Bebek Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! Artık Kısırlık Tarih mi Oluyor!

Bebek Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! Artık Kısırlık Tarih mi Oluyor!Günümüzde birçok erkek kısırlıktan dolayı şikayetçi oluyordu ancak bunun doğru bir tedavisi ne yazıkki yapılamıyordu. Yapılan araştırmalar sonucu erkeklerde sperm üretimine bağlı kısırlığın artık tar.
CanliHaber.com   


Ayakkabı Tamirciliği Artık Tarih Oluyor

VAN (İHA) – Van’da ayakkabı tamirciliği mesleği artık tarih oluyor..
Haberler.com   


Varislere 'Zamk' Yöntemiyle Neştersiz Ameliyat!

Varis hastası olanların korkulu rüyası ameliyat artık tarih oluyor. Zamk yöntemiyle on dakikada ağrısız neştersiz ameliyatla sağlığına kavuşması mümkün....
TurkTime.com   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş:


Türkiye'de Son Deprem KARACAOREN-SIMAV (KUTAHYA) bölgesinde 2 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777