Metin kalitesi: %100

HABER: Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Apple'da büyük sürpriz ! Pembe iPhone mu geliyor ?

Apple'da büyük sürpriz ! Pembe iPhone mu geliyor ?Yeni iPhone modelinin tanıtılmasına az bir süre kala pembe iPhone iddiaları herkesi şaşırttı..
Haber 3   


Pembe iPhone 6s/6s Plus Spigen tarafından doğrulandı!

Hala netlik kazanmamış olan pembe iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için Spigen isimli kılıf üreticisinden doğrulama geldi Force Touch, 2 GB RAM, 12 MP kamera, Apple A9 işlemci derken iPhone 6s ve iPhone 6s Plusın neredeyse tüm özelliklerini öğrendik. Ancak hala netlik kazanmayan konu, pem.
Posta   


32 Viraj’daki Dev Proje Start Aldı

Van-Hakkari Karayolu'nda, 2 bin 730 rakımlı Güzeldere Geçidindeki keskin 32 viraj artık tarih oluyor..
MerkurHaber.com   


Mobilya ve ağaç sanayiinde hızar kazalarını önleyen sistem yüz güldürüyor

Türkiye'de on binlerce insanın öldüğü, yüz binlerce işçinin ise yaralandığı iş kazalarına karşı yeni teknolojilerin geliştirilmesi kaçınılmaz oluyor. Özellikle mobilya dekorasyon ve ahşap sanayiinde sıkça rastlanan yatay daire testerelerde elini kaptırarak sakat kalma vakala.
SamanyoluHaber.com   


Hasan Fehmi Kinay: Kütahya Tarih Atlası, Şehrin Tanıtımında Büyük Bir Eksikliği Gidermiştir

Hasan Fehmi Kinay: Kütahya Tarih Atlası, Şehrin Tanıtımında Büyük Bir Eksikliği Gidermiştir Kütahya Beylerbeyi Tarih Araştırmaları Çevre ve Eğitim Derneği tarafından hazırlanan 3 boyutlu Kütahya Tarih Atlası’nın, kentin tanıtımı açısından büyük bir eksikli.
MerhabaHaber.com   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş:
Türkiye'de Son Deprem ELMAGOLU-CEYHAN (ADANA) bölgesinde 2.3 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777