Metin kalitesi: %100

HABER: Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

O uygulama tarih oluyor!

Uçak biletlerinde kafa karışıklığı yaratan uygulama tarih oluyor.
HaberTurk   


Ankara'da bomba kulis, koalisyon olmayacak!

7 Haziran Genel seçimlerinden önce de konuşulmaya başlayan koalisyon senaryoları tarih mi oluyor, bu kulis çok konuşulur..
internet Haber   


Demirtaş'tan jet cevap

Demirtaş sözlerine şöyle devam etti: Gençlerimiz ölüyor. Polis ölüyor asker ölüyor, gerilla ölüyor. Bunların hepsi bizim kardeşimiz. Barış i....
Milliyet.com.tr   


40 Yıldır Susuz Kalan Köyler Susuzluktan Kurtuluyor

40 Yıldır Susuz Kalan Köyler Susuzluktan Kurtuluyor Bursa’nın Yenişehir ilçesine bağlı 5 köy suya kavuşuyor.Yıllardır çekilen su sıkıntısı artık tarih oluyor. Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Göreve geldiğimiz günden bu yana sağlıklı suyu il...D.
MerhabaHaber.com   


Stajyer Öğrenciler Tarih Koridoru’nu Gezdiler

Stajyer Öğrenciler Tarih Koridoru’nu GezdilerKocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yaz stajı yapan öğrenciler kentin tarihi yapılarını Tarih Koridoru'nda gezerek gördüler..
Haber 3   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş:
Türkiye'de Son Deprem DENIZOVA-(MUGLA) bölgesinde 1.5 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777