Modafest’in ikinci gününe Wilma Elles konuk oldu

Modafest’in ikinci gününe Wilma Elles konuk oldu

Uşak’ta UKAMER tarafından organize edilen modafestin ikinci günü ünlü manken Wilma Elles’ın konuk olduğu Anadolu Destanı Defilesi ile sona erdi. Defilenin dışında birçok isim de düzenlenen panellerde izleyenlerle buluştu.

Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi ekibi tarafından organize edilen ve 28-29-30 ve 31 Mayıs tarihlerinde Uşak’ın en işlek adreslerinden birisi olan Atapark’daki etkinlik alanında düzenlenen Modafest’in ikinci günü Anadolu Destanı Defilesi ile sona erdi.

WİLMA ELLES PODYUMA ÇIKTI

İzmir Olgunlaşma Derneği tarafından hazırlanan Anadolu Destanı Defilesi'nin öncesinde tanıtım filmi izlendi. Filmin ardından başlayan defilede ünlü oyuncu ve manken Wilma Elles konuk oldu. Uşak Üniversitesi öğrencilerinin podyuma çıktığı  Anadolu Destanı Defilesi'nde Anadolu'ya ait kıyafetler sergilendi. 

İKİNCİ GÜNDE UZMAN İSİMLER KONUK OLDU

Modafest etkinliklerinin ikinci gününde Anadolu Destanı Defilesi’nin dışında Nuray Sayarı, Op.Dr. Rizvan İmamliyev ve Dr. Ender Saraç konuk oldu. Alanında uzman kişilerin konuk olduğu festivalde Uşak Üniversitesi’ne bağlı USDEM ekibi tarafından konser düzenlendi. 

Modafest pazartesi ve Salı günü Atapark etkinlik alanında yapılacak olan etkinliklerle devam edecek.

 

HABERE YORUM KAT