Bilinmeyen Numaralar Nasıl Engellenir?

Bilinmeyen Numaralar Nasıl Engellenir?

Telefonunuza gelen gizli numara çağrılarından rahatsız olmanız halinde engelleme yapabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar nasıl engellenir?

Size sorunuzu yanıtı hemen veriliyor. Bilinmeyen numaralar nasıl engellenir sorusunun yanıtına göre hareket ederek, hemen bu alanda engelleme işlemlerinin yapılması sağlanabilir. Telefonunuzun gizli numaraya kapatılması son derece kolay. Siz de rahatsız olmanız durumunda, hemen engelleme işlemini yaparak hızlı bir şekilde engellenmenin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sonrasında gizli numaralardan çağrı almadan telefonunuzu kullanabilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz olacak. İşte detaylar…

Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Gizli numaraların engellenmesi son derece kolay. Bunun için özel numaralardan gelen aramaları engelleme işlemi ile hemen operatör üzerinden gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Engelleme işlemi telefondan basit şekilde yapılıyor. Beraberinde ise gizli numaraların engellemesi için her operatörün farklı şekilde işlemleri aldığını göreceksiniz. Operatörlerin farklı yöntemleri ve farklı numaraları ile gizli numaraların engellenmesi sağlanabiliyor. Gizli numara engelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtına uygun şeklide işlemleri tamamlayarak, hemen siz de engellemeyi yapabilirsiniz. Anında işlemler tamamlanıyor olacak.

Turkcell Gizli Numara Engelleme

Turkcell üzerinden gizli numara engelleme işlemi yapacak olan kişi, *253# tuşu ile oluyor. Bu numarayı tuşlayarak, arama tuşuna basın. Bu işlemlerin uygulanmasından sonra gizli numaralardan çağrı almanız kapanacaktır. Gizli numaraların engellenmesi için yapmanız gereken hemen site üzerinden detaylara bakmak da olabilir.

Vodafone Gizli Numara Engelleme

Gizli numara üzerinden engelleme işleminin gerçekleşmesi SMS ile oluyor. Bunun için GİZLİ KAPAT yazarak, 7046’ya mesaj atmanız yeterlidir. Eğer sonrasında gizli numaralardan çağrı almayı kabul ediyorsanız, bu alana GİZLİ AÇ yazarak gizli numaralardan da aramaları kabul edebilirsiniz. Gizli numaraları engelleme için uygulama üzerinden de detaylara bakabilirsiniz. Vodafone yanımda üzerinden de işlemlerin gerçekleşmesi sağlanabilir.

Türk Telekom Gizli Numara Engelleme

Gizli numara engelleme işlemini Türk Telekom için mi yapacaksınız? Gizli numara engelleme konusunda Türk Telekom da tuşlama işlemi ile gerçekleştiriyor. Bu aşamada direkt olarak *100# tuşlamasını yaparak, menüden seçim yaparak engelleme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom sitesinden, online işlemler menüsünden de yapmak istediğiniz işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT