Bisiklet Sürücülerine Müjde! Yoldaki Tehlikelerden Hemen Haberdar Olun

Bisiklet Sürücülerine Müjde! Yoldaki Tehlikelerden Hemen Haberdar Olun

Bisiklet sürücülerinin tehlikesini azaltan Byxee, yolu tarama özelliğine sahip. Tehlikelere karşı uyarıyor.

Peki, nasıl? Bisiklet sürücülerini uyaran Byxee direkt olarak yolu tarama özelliğine sahip olduğundan, yolda yaklaşan tehlikelere karşı direkt olarak uyarı veriyor. Bozuk yol yüzeyleri de aynı şekilde bu tehlikeli durumlar arasında yer alıyor. Sonucunda ise bisikletçileri hiç de zora sokmayacak şeklide, alacakları uyarı ile birlikte sorunsuz bir şekilde koruma sağlayacak bir alet ile yola çıkmak bekliyor.

Yolda Tehlike mi var?
Şimdiye kadar bisikletler için pek çok alet üretildi. Teknolojinin varlığı, tamamen bisiklet kullanımının avantajlı bir hal almasını da sağladı. Bakıldığında direkt olarak yolda herhangi bir tehlike olması durumunda, tehlikeden uzak bir şekilde yolculuklarını sürdürmesini hedefliyor. Bu daha önce olan bisiklet ekipmanlarının gözükmesini sağlamak gibi bir şey değil! Tamamen bisiklet sürücüsünü etkileyen bir durum.. Yolda tehlike mi var? Hemen bu tehlikenin önüne geçecek şekilde hareket edilerek, anında byxee üzerinden bilgi almak mümkün oluyor. Sizi yola karşı uyarıcı şeklide üretilmiş olduğundan, sizin de bu alanda önlem almanız için uygun bir zaman dilimi oluyor. Verilen bilgi kapsamında, gelen sinyal kapsamında ona göre hareket ederek anında çözümünü sağlamak da mümkün olacaktır. Değerlendirmeniz durumunda herhangi bir sorun yaşamadan bu alet sayesinde yolda ki tehlikelere karşı kendi önleminizi de almış olacaksınız. Anında önlem almanın sizin için avantajlı olacağını da bilerek ilk akla gelen tercih olarak bisiklette bxyee kullanabilirsiniz.

Bxyee Hangi Durumlarda Uyarıyor?
Aslında hangi durumlarda uyarıcı olduğu önemlidir. Bakıldığında bisiklet sürücüsünü tehlike anında uyarmak tamamen kurulan sistem sayesinde oluyor. Sistem üzerinden direkt olarak uyarının verilmesi sayesinde, kişinin de bu alanda tehlikeyi fark ederek ona göre hareket etmesi söz konusu oluyor. Bakıldığında farklı durum ve koşullarda uyarının olması, aslında sorunun hemen çözülmesi açısından önemlidir.
•    Tümsek
•    Çukur
•    Izgara
•    Asflat yamaları
Gibi durumlarda direkt olarak uyarı veriyor. Bu durumda bisiklet sürmenizin tehlikeli olabileceği her durum ve koşulda direkt olarak alınacak uyarı sayesinde, sorunun çözümü de bu uyarı ile sağlanmış oluyor.
 

Bxyee Ön Sipariş
Tanıtımın hemen ardından ön siparişler alınmaya başlandı. Pek çok bisikletçi için harika bir alet olduğundan ilginin de yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda çok sayıda kişi bisikletine bu aleti takarak sorunsuz bir koruma sağlayacak. Neye göre hareket edeceği konusunda da bilinçli olacak, sonucunda ise problemsiz bir sürüş deneyimi elde etmenin mümkün olacağını söyleyebiliriz.

Bxyee fiyatı nedir sorusu da sıkça sorulan sorular arasında. Bu durumda direkt olarak uygun olan ödemeler ile almanın hedeflenmesine de ortak şekilde 139 dolar karşılığında sipariş vermenin mümkün olduğunu göreceksiniz. 2016 yılında üretilmiş olan bu alet için günümüzde fiyatların çok daha uygun olması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT