Burçların Cinsellik Sırları ve Burçlara Göre İdeal Seks Pozisyonları

Burçların Cinsellik Sırları ve Burçlara Göre İdeal Seks Pozisyonları

Burçların Cinsellik Sırları ve Burçlara Göre İdeal Seks PozisyonlarıBurçlar ile ses pozisyonları arasında yadsınamaz bir gerçek vardır.

Bu yazımızda ise sizlere burçlar ve ideal seks pozisyonları nelerdir sorusunu açıklayacağız.

Koç Erkeği
Yazımıza koç erkeğinin ideal seks pozisyonu nedir sorusunu inceleyerek başlayalım. Koç erkeğinin en önemli özelliği her zaman ve her yerde seks yapabilmesidir. Bu nedene koç erkeği, romantik kadınlara göre bir kaba sayılabilir. Koç erkeği, sonuca geç ulaşmaktadır diyebiliriz.

Koç Kadını
Koç erkeği gibi koç kadını da cesur. Koç kadını, seks yapmak istediğini rahatlıkla söyleyebilir. Genel olarak daha rahattırlar ve yeni şeyler yapmaktan epeyce hoşlanırlar. Karşılarında cesur bir erkek olduğu zaman çok daha iyi bir şekilde seks yapabilen koç kadını çok iyi partner olacaktır. Koç burçlarının favori seks pozisyonları ise Ters Cowgirl’dür.

Boğa Erkeği
Boğa erkeği, konu üremek ise inanılmaz bir şekilde performans gösterebilirler. Boğa erkekleri geç uyarılmaktadır ancak uzun süreli sevişme süresine sahiptir. Tek gecelik ilişkiler, boğa erkeğine göre değildir. Boğa erkeği, partnerinden ilgi ve sevgi beklemektedir.

Boğa Kadını
Boğa kadını, gösterişten ve lüksten etkilenmektedir. Doğru ortamın yaratılması sonucu çok daha fazla istekli olabilmekteler. Boğa kadını aşkta da sekste de fazlasıyla sabırlıdır. Boğa burçlarının favori seks pozisyonu ise The Yogi’dir.

İkizler Erkeği
İkizler erkeği, değişik ortamlardan ve değişik partnerlerden daha fazla zevk almaktadır. Sürekli aynı partnerle birlikte olmak onların performansını etkilemektedir. Değişik poziyonları denemek, onlar için ilgi uyandırıcıdır.

İkizler Kadını
İkizler kadının, cinsel ilişki yaşayabilmesi için ilk önce aşık olması gerekmektedir. İkizler erkeği gibi, değişikliklerden onlar da hoşlanmaktadır. İkizlerin favori cinsel pozisyonları ise İkiz Düğüm’dür.

Yengeç Erkeği
Aşırı romantik olan yengeç erkeği, aşık olduğu kadınla, alışık olduğu bir ortamda cinsel deneyimi tercih edecektir. Sakin ve duygusal bir şekilde görünmesine karşın, çok iyi bir partnerdir.

Yengeç Kadını
Yapılacak çok büyük değişiklikler, yengeç kadınını rahatsız edecektir. Gösterilecek ilgi ve samimiyet, yengeç kadınının içindeki partneri ortaya çıkaracaktır. Yengeç burcun favori seks pozisyonu nedir diye soracak olursanız cevap “Sarılan Vücutlar” olacaktır.

HABERE YORUM KAT