Esnafın gündem maddesi:yoksulluk!

Esnafın gündem maddesi:yoksulluk!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Atilla Sertel Uşak’ta esnafla bir araya geldi. Uşak'taki esnaf ziyaretine İl başkanın yanı sıra Uşak'ın CHP milletvekili de katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talebiyle 51 ilde görevlendirilen milletvekillerinin arasında bulunan CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel Uşak’ta esnafı ziyaret etti.

İSMETPAŞA ESNAFI EKONOMİDEN YAKINDI 

Uşak’ta gerçekeleşen esnaf ziyaretine CHP Uşak İl Başkanı Dr.Ali Karaoba, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Ayaz, Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen ve parti örgütü katıldı.

CHP heyeti Uşak'ın en işlek Caddesi İsmetpaşa'da esnafla bir araya geldi. Ekonomideki kötü gidişattan çok fazla etkilendiğini ifade eden Uşak esnafı yetkililerden çözüm bekliyor.

ÜRETİCİLERLE BULUŞTULAR

Cumhuriyet Halk Partisi heyeti esnafı ziyaret ettikten sonra Muharremşah Köyü'nde üreticilerle buluştu. Üretimde zorlandıklarını, ekemediklerini belirten üretici, çocuğunun yarım kilo kayısı alamadığını söyledi.

Muharremşah Köyü'ndeki ziyaretin ardından Banaz'daki ilçe örgütüne geçen heyet burada basın açıklaması düzenledikten sonra Banaz esnafı ile bir araya geldi. 

HABERE YORUM KAT