https://www.songundem.com/fuhus-yapmak-istemeyen-kadini-bicakladilar-792

Fuhuş Yapmak İstemeyen Kadını Bıçakladılar

Adana'da fuhuş yapmak istemeyen kadının saçını kesip bıçakladığı iddiasıyla gözaltına alınan kız kardeşlerden biri tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, olay 23 Şubat akşamı merkez Seyhan ilçesi, Gürselpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Diyarbakır’da yaşayan K.Ç. (31) olaydan 3 gün önce Adana’ya gelerek arkadaşı olan ve D.B. (32) ile yaşayan Z.D.’nin (29) evinde kalmaya başladı. 23 Şubat akşamı ise eve D.B.’nin kız kardeşi S.B. de (30) 10 yaşındaki oğlu ile geldi.

K.Ç.’nin iddiasına göre D.B. ile kız kardeşi S.B., kendisine fuhuş yapması teklifinde bulundu. Ancak K.Ç. bu teklifi kabul etmeyince iki kız kardeş ile K.Ç. arasında tartışma başladı. Tartışma büyüyünce iki kız kardeş 10 yaşındaki çocuğunun gözü önünde K.Ç.’nin saçını kesip, bıçakla yaraladı. Genç kadın yaralanınca 3 kadın 10 yaşındaki çocuğu da alıp evden ayırıldı.

Z.D. geri eve dönerek sağlık ekiplerini arayıp yaralı olduğu bilgisini verdi. Bunun üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldi. K.Ç. apartmandan indirilip ambulans ile Adana Şehir Hastanesine kaldırıldı. Olayın hemen ardından Adana Emniyet Müdürlüğü Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri zanlıları yakalamak için çalışma başlattı. Z.D. alınan ifadesinde K.Ç. ile iki kız kardeşin kavga ettiğini, neden kavga ettiklerini bilmediğini kimin de bıçakladığını görmediğini söyledi.

Polis olaydan bir hafta sonra S.B.’yi saklandığı evde yakaladı. S.B. de ifadesinde kimseye fuhuş yapması için baskı yapmadıklarını, bir anda ablası ile K.Ç.’nin kavga etmeye başladığını kendisinin kavgayı ayırmaya çalıştığı sırada K.Ç.’nin bıçaklandığını bu nedenle hemen oğlu ve ablasıyla ayrıldığını daha sonra da ablasını hiç görmediğini öne sürdü.

Polis olaydan sonra kaçan ve bir daha ulaşılamayan D.B.’yi bulmak için operasyonlara devam ediyor. Zanlı S.B. ise ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. S.B. çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından fuhşa teşvik etmek ve yaralama olayına karışmak suçlamasıyla tutuklandı. Vücudunun 3 yerinden bıçakla yaralanan K.Ç.'nin hayati tehlikeyi atlattığı, tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT