Sefo Uşaklı hayranlarını coşturdu

Sefo Uşaklı hayranlarını coşturdu

İki yıllık coronavirüs sürecinden sonra Uşak’ta düzenlenen ve ilk olma özelliği taşıyan Gençkuşakfest etkinlikleri driftshow ve Sefo konseri ile sona erdi.

2020 yılının mart ayı ile başlayıp iki yıl devam eden coronavirüs sürecinin sonrasında Uşak Belediyesi tarafından kurulan Genç Kuşak ekibinin organizasyonluğunu gerçekleştirdiği 14-16 Mayıs 2022 tarihleri arasında Uşak’ta ilk kez düzenlenen Gençkuşakfest sona erdi. Festivalin son günü Sefo konserine kadar yağışlı bir hava olmasına rağmen gençler eğlenmekten vazgeçmedi.

drift.jpg

DRİFTSHOW GÖSTERİSİ

Festivalin son gününde gerçekleşen driftshowa ise yoğun ilgi vardı. Gençkuşakfest etkinlikleri kapsamında yapılan hareketler izleyicileri hem ürküttü hem de eğlendirdi. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın da driftshow gösterileri sırasında otomobile bindi. Drift etkinliği sırasında Genç Kuşak ekibinin sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiler arasında rastgele seçilen iki kişi de otomobillere bindi. Çakın daha sonra ise açıklamasında aksiyonun ve eğlencenin festivalin son gününde devam ettiğini belirtti.

sefo2-001.jpg

SEFO HAYRANLARINA EŞSİZ ANLAR YAŞATTI

Uşak’ta düzenlenen driftshow sonrasında ise Uşak Belediyesi’nin orkestrası tarafından Uşak halkına konser verildi. USDEM ekibinin düzenlediği konserin ardından hem festival hem de gece Sefo konseri ile sona erdi. Yoğun ilginin olduğu konserde Sefo hayranlarına eşsiz dakikalar yaşattı.

konser-aksam-003.jpg

HABERE YORUM KAT