Gençkuşakfest’in ikinci gününe colorfest ve Derya Uluğ damga vurdu!

Gençkuşakfest’in ikinci gününe colorfest ve Derya Uluğ damga vurdu!

Genç Kuşak ekibinin organizasyonunu gerçekleştirdiği GençFest etkinlikleri kapsamında colorfest ve Derya Uluğ konseri Uşak’ta yoğun ilgi gördü.

Haber-Aziz Muhammet Ulubaş Uşak Belediyesi tarafından kurulan Genç Kuşak ekibinin 14-15-16 Mayıs tarihlerinde hayata geçirdiği Gençkuşakfest etkinliklerinin ikinci gününde birbirinden renkli anlar yaşandı. Festival kapsamında Survivor parkuru, penaltı yarışmaları, spor müsabakaları, zeka oyunları, janga gibi etkinliklerin yanı sıra sanatsal aktiviteler de gerçekleşti.

colorfestt.jpg

COLORFESTTE GENÇLER BOYANDI!

Gençkuşakfest etkiliğinin ikinci gününe ise colorfest damga vurdu. Uşak’taki Atapark mevkiinde düzenlenen colorfest 18.30’da başladı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği colorfest etkinliğinde Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın da gençlere eşlik etti. Colorfest etkinliği sırasında birbirinden renkli görüntüler ortaya çıkarken; eğlenceli anlar yaşandı.

colorfesttt.jpg

DERYA ULUĞ EŞSİZ DAKİKALAR YAŞATTI

Colorfestin sonrasında ise Atapark’taki Atatürk Kültür Merkezi önüne kurulan konser alanında Derya Uluğ sahne aldı. 70 bini aşkın kişinin katılım sağladığı konserde Derya Uluğ sevenlerine, Uşak halkına yaklaşık 3 saat boyunca eşsiz dakikalar yaşattı.

derya-ulug.jpg

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın Uşak Halısı’nın yanı sıra meşhur Uşak tarhanasını hediye etmesi üzerine Derya Uluğ; “Üniversitede bir arkadaşım Uşaklıydı ve tarhana getirmişti. Ben onu içtikten sonra hep Uşak’tan tarhana içtim. Yolum buraya hep düştüğünde tarhanamı alıp, öyle gittim.” dedi.

Konser sonrasında ise Derya Uluğ hayranlarını kırmayıp, hatıra fotoğrafları da çektirdi.  

konser2.jpg

HABERE YORUM KAT