Gizlilik Politikası

Son Gündem web sitesi için site ziyaretçilerinin kullanıcı bilgilerinin güvenliği çok önemlidir. Haber okuma hizmetimiz kadar önem verdiğimiz kişisel bilgilerin korunması konusu için teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanmaktayız. Bu doküman kullanıcı bilgilerinin güvenliğinin korunması hakkında bilgi vermek amaçlı hazırlanmıştır.

Kullanıcı Verilerinin Kaydedilmesi ve Güvenliği

Web sitesine giriş yapan hiçbir kullanıcı, ziyaretçi bilgisi kayıt altına alınmamaktadır. Kayıt altında tutulan tek bilgi kullanıcıların site içerisinde ziyaret ve gezinme bilgileridir. Bu bilgiler anonim olarak tutulmakta ve geliştirme amaçlı kullanılmaktadır.

Siteye üye olan kullanıcılara ait kullanım verileri ise, daha sonra kullanıcı deneyimi sunabilmek amacıyla kaydedilmektedir. Üye olurken verilen bilgilerin güvenliği www.songundem.com web sitesinin sorumluluğu altındadır. Sisteme kayıt olan her üyenin bilgileri şifrelenerek kaydedilmekte ve siber saldırı ve benzeri durumlara karşı saklanmaktadır.

Üye olurken oluşturulan tüm hesap bilgileri kullanıcıya özeldir. Başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşılması söz konusu değildir. Ancak üyenin ihmali ya da kusurundan üye kendisi sorumludur.

Kullanıcı Verilerinin Bilgilerinin Kullanımı

Ziyaretçi ve üyelere ait sistem üzerindeki kullanım verileri, daha iyi bir deneyim sunma ve geliştirme aşamalarında referans olarak kullanılacaktır. Bunun yanın da kullanım verileri, sistem geliştirmeleri ile ilgili süreçlerde istatistiksel bilgi olması açısından anonim olarak kaydedilmekte ve 3. şahıslar ile paylaşılabilmektedir.

Üyelerin, üye olma aşamasında ya da daha sonra belirtilen kullanıcı tercihleri, site üzerinde daha iyi bir kullanım ve kolaylık için dikkate alınır

Kullanıcı Bilgilerinin Paylaşımı

Siteye üye olurken belirtilen ya da ilişkilendirilen sosyal medya hesaplarında yer alan “kullanıcı adı” gibi bilgileri, site üzerinde gerçekleştirilen paylaşım ve yorumlarda herkese açık bir şekilde kullanılır ve gösterilir.  Bu bilgi dışında bulunan tüm bilgiler, kullanıcı ve kullanım bilgileri sistem üzerinde saklanmaktadır.

www.songundem.com, ziyaretçi ve üyelerin site üzerinde yaptıkları işlemlerin yasal işlem doğurması sonucunda, kullanıcı ve kullanım bilgilerini ilgili makamlara paylaşma hakkını saklı tutar.

Her türlü, değerlendirme, görüş ve öneri ile şikayetlerinizi bilgi@songundem.com mail adresine iletebilirsiniz.