Kadınlarda Saç Ekimi İşlemi

Kadınlarda Saç Ekimi İşlemi

Günümüz teknolojisi sayesinde HDI saç ekim tekniği ile hem kadınlar hem de erkekler artık mağdur olmayacak.

Kadınlarda saç seyrekliği büyük bir problem haline gelirken çözümü uzman hekimler tarafından geliştirildi. HDI saç ekim tekniği ile hayal ettiğiniz gür ve güçlü saçlara sahip olmak artık çok kolay! Saçın seyrelmesi ve dökülmesi durumunda kadınlar saç ekim tekniği çekinmeden yaptırabilir.

Geleneksel saç ekimi kadınlar için pek avantaj sağlamıyor. Saçların kesilerek kendiliğinden gürleşmesi beklemek yerine HDI saç ekimi ile kısa sürede kalıcı sonuç elde edebilirsiniz.

Kadınlarda Saç Neden Dökülür?

Kadınlarda saç dökülmesi pek çok durumda karşınıza çıkabilir. Demir eksikliği, regl düzensizliği, yumurtalık kisti, hormonal düzensizlik, tiroit düzensizliği, kansızlık-anemi rahatsızlığı, polikistik over sendromu ve beslenme bozukluğu nedenleri ile saç dökülmesi görülmektedir.

Saç dökülmesine neden olan rahatsızlığınızın bir an önce tedavisi başlanmalıdır. Bu süreçte dökülen saçları yerine getirmek için HDI saç ekim tekniği ile saçlarınız eski forma döndürülebilir. Seyrekleşen bölgede doğrudan ekim işlemi yapan HDI saç ekim tekniği oldukça ilgi görüyor.

Tıraş Olmadan Saç Ektirmek Mümkün Mü?

HDI saç ekim tekniği sayesinde tıraş olmadan direk saç ekim işlemi yapılabilir. Öncelikle saç kökleri teker teker alınır. Ardından saçsız olan bölgede kanallar açılarak saç ekimi direk sağlanabilir. Ancak sonradan ekilen saçların var olan saçlar ile aynı yönde çıkması sağlanmaktadır.

Saç Dökülmesinde PRP ve Mezoterapi

Saç ekimi işlemi estetik açıdan büyük önem arz ettiği için dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. 3D simülasyon cihazları ile saç ekim yapılmaktadır. Bunun için öncesinde kişinin 3D görüntüsüne bakılarak bir yol çizilir. Saç ekim sürecine cerrahlar da dahil olarak olası problemlerin önüne geçebilir. Aynı zamanda PRP ve mezoterapi teknikleri sayesinde saç daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Kısacası saç dökülmesi gününüz teknolojisi ile çözülemeyecek bir sorun değildir. Estetik cerrahi dalında bu işlem için bir tedavi vardır. Siz de saç dökülmesinden yana bir sıkıntı yaşıyorsanız bu teknikler ile daha hacimli ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT