Kullanım Şartları

Kullanım Koşulları

www.songundem.com haber sitesi ve buna bağlı markalar Songundem.Com'a ait olup, site üzerinde bulunan bütün tasarruf yetkisi Songundem.Com'a aittir.

Sitede bulunan kullanıcı yorum ve paylaşımları dışındaki tüm yazı, haber, fotoğrafların telif hakları Songundem.Com'a aittir. İzin alınmadan paylaşılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarıları lütfen dikkatle okuyunuz.

Yasal Uyarı Metni, site ziyaretçilerinin ve üyelerinin korunan haklarını, sorumluluklarını, sistem üzerinde izin verilen veya izin verilmeyen uygunsuz olarak kabul edilen kullanıcı davranışlarını, olumsuz davranış sergileyenlerin karşılaşabilecekleri yaptırımların neler olacağının anlaşılmasına yardımcı olacak maddeleri kapsamaktadır.

Yasal Uyarı Metni

Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar (ZİYARETÇİ) ve bir kullanıcı/üye hesabı oluşturarak kayıt olan gerçek ve tüzel kişiler (ÜYE) aşağıda belirtilen hak ve sorumlulukları okuyup anladığını ve onayladığını, kabul, beyan ve taahhüt etmiş olur.

ZİYARETÇİ, site üzerinde veya sitedeki içerikleri kullanarak farklı internet siteleri ve farklı platformlar üzerinde gerçekleştirdiği tüm işlemlerin yasalara uygunluğundan sorumludur.

Bir kullanıcı/üye hesabı oluşturarak siteye kayıt olan kullanıcılar, site üzerinde paylaştıkları yorum ve içeriklerinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan sorumludur.

ZİYARETÇİ ve ÜYE’nin sistem üzerinde gerçekleştirdiği eylemlerdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir. ZİYARETÇİ ve ÜYE, kendi işlem ve paylaşımları Songundem.com'un sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.

ÜYE, site üzerinde paylaştığı yorumun/içeriğin kendisine ve/veya izin almış olduğu kişilere ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. ÜYE, telifi kendisinde olan içerikler dışında; hiçbir kişiye/kuruluşa ait ve onların gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan bilgi, görsel veya işitsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. ÜYE, sitelerdeki tüm paylaşımlarında; T.C. Kanunlarında yer alan Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Yasası, Türk Ticaret Yasası, Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

Her türlü, değerlendirme, görüş ve öneri ile şikayetlerinizi bilgi@songundem.com mail adresine iletebilirsiniz