Redmi Akıllı Televizyon Satışları Şaşırttı

Redmi Akıllı Televizyon Satışları Şaşırttı

Xiaomi’nin alt markalarından bir tanesi olan Redmi, yakın zamanda ilgi çekici bir akıllı televizyon ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Uygun fiyatlı ürünleri ile büyük beğeni kazanan şirket bu kez özelliklerine göre ve rakiplerine göre bir üretim gerçekleştirdi. 100 inç boyutlarına sahip Redmi Akıllı TV, yakın zamanda Çin’de satışa çıktı. Xiaomi ve Redmi, uygun fiyatlı telefon modelleri ile ün kazanmaya başlamıştı. Bununla beraber iki şirketin de farklı ürün grupları üretimiyle de biliniyor. Redmi markası yeni akıllı televizyonuyla yakalamış olduğu başarı da bunu gösteriyor. Yeni çıkan televizyon modeli bizler çok özel teknolojilerle tanışacağımızı gösteriyor.
25 Haziran tarihinde Çin’de satışa çıkarılan 100 inç Redmi Akıllı TV sadece üç dakika içerisinde 1.000 satış adedini geçmeyi başardı. Ürünün bulunduğu kategori baz alındığı zaman satış rakamlarının firmayı mutlu ettiğini buradan belirtebiliriz.

Redmi Akıllı TV Özellikleri Ve Fiyatı
Yeni akıllı televizyon 100 inç ekran büyüklüğü ile dikkatleri üzerine çekiyor. 4K çözünürlüğü sahip olan cihaz 4 GB RAM, 64 GB depolama alanına sahip. Televizyonun fiyatı ise öteki firmaların ürünleri göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatta bulunuyor. Yapılan etkinlikte tüm dünyaya televizyonunu tanıtan Redmi Smart TV X ile rekorları alt üstü etti. 4K çözünürlük sunan televizyon beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Xiaomi'nin alt markası olarak bilinen Redmi, son dönemlerin popüler teknoloji devlerinden bir tanesidir Şirket, akıllı telefonlarla beraber tüketici elektroniği ürünleriyle de ön plana çıkıyor. Redmi yeni etkinliğinde, 5G telefonları ile beraber yeni televizyonu Smart TV X’i de resmen tanıttı.
Redmi tarafından yapılan açıklamalara göre Smart TV X üç farklı seri ile karşımıza geliyor. Redmi'nin yeni akıllı televizyonları arasında sadece boyut farklı yer alıyor. Burada bulunan diğer tüm özellikler birebir aynı şekilde bizlerle buluşuyor. 

Redmi Smart TV X Tasarımı
Redmi'nin yeni akıllı televizyonu bizlere 4K çözünürlük sunuyor. Redmi kullanıcılarına çok daha iyi bir deneyim sunabilmek için minimal boyutlarda çerçevelere yer vermiş. Bu da televizyonun yüzde 97 ekran gövde oranına sahip olmasına yardımcı oluyor. Bununla beraber Redmi, yeni akıllı televizyonunun daha şık görünmesi için metal çerçeveler kullanmış. Akıllı televizyon ses sistemi konusunda da beklentilere yanıt veriyor. 4 adet hoparlör üzerinden ses veren televizyon üstün ses teknolojisi sunuyor. Redmi Smart TV X serisi ayrıca 60 Hz akıllı hareket dengeleme teknolojisini de içerisinde bulunduruyor. 
Yapılan açıklamalara göre Smart TV X modeli 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile sunulacak. Ayrıca bu akıllı televizyonlar, sesle kontrol sağlamak için mikrofonla beraber beliyor. Piyasa fiyatları ile de dikkatleri üzerine çeken Redmi'nin yeni akıllı televizyonlarının yakında zamanda da ülkemizde satışa çıkması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT