Sulamayı Unuttuğunuz Çiçekleriniz Ölmesin!

Sulamayı Unuttuğunuz Çiçekleriniz Ölmesin!

Bitki yetiştirmek istiyorsunuz; ancak bitkileriniz sulama ya da bakım eksikliği nedeni ile ölüyor mu?

İşte bu duruma en teknolojik şekilde bir çözüm getirildi. Herhangi bir şekilde sulamanın unutulduğu bitkiler için akıllı saksı sayesinde bitkilerin yaşamasına destek olabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde saksının ihtiyaçları karşılaması durumu söz konusu oluyor. Bu sayede bitkilerin susuzluk ya da buna benzer bir durumda ötürü solması ya da ölmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. 

Flower Power ile Bitki Bakımı
Bakım konusunda pek çok kişinin eksik olduğu tahmin ediliyor. Ancak buna rağmen pek çok kişi de bitki bakımı yapmaya devam etmek istiyor. Bu durumun nedeni ise hem hobi hem de zevk veren bir iş olması. Bunun için yapılması gereken, direkt olarak bakım için akıllı saksılar olacak. Geliştirilen bu teknoloji sayesinde, sorunsuz bir şekilde bitki bakımının olması sağlanıyor olacak. Değerlendirip, bakım ve diğer hususlarda yardım almak adına temin edebilirsiniz.

Parrot Pot sadece su değil;
• Işık 
• Nem
• Isı
• Gübre seviyesi

Gibi hemen hemen her alanda size uyarı veriyor. Sensörler ile bitki bakımı yapılması, sizin ne zaman nerede müdahale edecek olduğunuzu bilmeniz konusunda yardımcı oluyor. Bu durumda sizin herhangi bir şekilde zorlanmadan, en iyi şekilde üretim konusunda gerekeni yapmanız da mümkün oluyor.

Flower Power Kaç Para?
Bitki bakımı konusunda bir ilk olan bu akıllı saksılar, direkt olarak size hemen hemen her alanda bilgi veriyor. Bu durumda direkt olarak sizin bakım konusunda eksiklerinizin de ekarte edilmesi sağlanıyor. Hem güvenli bir şekilde bakımın olması hem de direkt olarak ne yapacağınız konusunda saksı üzerinden bilgi almanız sağlanıyor. Bakıldığında kaç para sorusunun yanıtı ise direkt olarak 99 dolar olarak gözüküyor. Bu şekilde bir saksı ile çiçek bakımı son derece avantajlı olabilir. Flower power ücreti konusunda merak edilen direkt olarak net bir şekilde 99 dolar üzerinden sizlere sunuluyor. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde satın alma işlemlerinin gerçekleşmesi de sağlanabilir. Dilediğiniz zaman çiçek bakımı için bu sistem üzerinden hizmet alabilirsiniz. 

Uygulama ile Saksıyı Gözlemleme
Aynı zamanda sizin için önemli olan bir diğer husus ise her durum ve koşulda, bitkinizin hangi durumda olduğunu da görmek. Bunun için geliştirilen bir uygulama olması da son derece avantajlı. Direkt olarak uygulama üzerinden bakım için gerekli uyarıları inceleme şansınız da olacak. Hem bunu değerlendirin hem de direkt olarak saksıyı da gözlemleyerek sizin için uygun olacak seçenekler üzerinden saksı konusunda işlemlerin tamamlanmasını sağlayın. Akıllı saksı uygulaması sayesinde, siz de bitkilerinizin bakımı konusunda herhangi bir eksik olmadan direkt olarak hizmet alabilirsiniz. dilerseniz saksı temin edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT