Twitter ve Fleets Arasındaki Özellik Nedir?

Twitter ve Fleets Arasındaki Özellik Nedir?

Teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ile çok fazla takip edilen Twitter’a hikaye ekleme özelliği hakkında bilgi araştırması yapılmaktadır.

Son zamanlarda en fazla adından söz edilen Twitter hakkında bilinmeyenler arasında yer alan hikaye ekleme insanların çok fazla ilgi odağı haline gelmiştir. her türlü merak edilenler için küçük bir araştırma yapılarak incelemek mümkün olmaktadır.

Twitter Hikaye Ekleme Özelliği

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Twitter’a hikaye ekleme özelliği olan Fleets pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Platformdan yapılan açıklamada kullanıcıların anlık düşüncelerini çok daha kolay bir şekilde paylaşmaları için Fleets’i geliştirdiler. Fileets’te hikayeler 24 saat boyunca profilde kalabilecek. Twitter’ın yeni özelliği Fleets diğer sosyal medya platformları olan instagram, whatsapp ve facebook da bulunan hikayeler özelliği gibi aynı mantıkta geliştirilmektedir.

Twitter’a Hikaye Nasıl Yüklenir?

Twittr’a gelen hikaye yükleme özelliği hakkında yer alan araştırmalar da her geçen gün daha fazla artış bulunmaktadır. Twitter story ekleme özelliği olan Fleets hakkında merak edilenler için en doğru bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Kullanıcılar metin, Tweetler, fotoğraflar ya da videolar ile Fleet oluşturabilecek ve Fleet’lerini çeşitli arka plan ile metin seçenekleriyle özelleştirmeleri mümkün olmaktadır. Fleets de bir Tweeti paylaşmak için tweetin altıba yer alan paylaş simgesini ve sonrasında Fleet’de paylaşa basmak yeterli olacaktır. Ardından bazı metin ya da emojiler ile bunu hakkında ne düşündüğünü kullanıcı ekleyebilir. Ayrıca çıkartmalar ve canlı yayın özelliği Fleets de mevcut olmaktadır.

Twitter Brezilya, İtalya, Güney Kore ve Hindistan da yaptığı deneme testleri ile Fleets’lerin insanların sohbete daha rahat katılmalarına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bu özelliği kullananlar Fleets ve Direkt Mesajlar aracılığı ile Twitter da daha fazla sohbete katıldılar. Twitter da takipçiler FLeets’ler ana sayfa zaman akışlarının en üstünde görebilecek ve tam profili görebilen bütün kişiler orada kişinin Fleets’lerini de görebilirsiniz. Kullanıcı herkesten Direkt Mesaj alma seçeneğini etkinleştirmesi durumunda Fleets’lerine herkes yanıt verebilecektir. İnsanlar kişisel ve gündelik duygularını buradan paylaşabilir.

HABERE YORUM KAT