Yıllık Aidat Almayan Kredi Kartları Hangileri?

Yıllık Aidat Almayan Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartları veren bankalar sundukları hizmet karşılığında yıllık aidat almaktadır. Biz bu yazımızda sizlere yıllık aidat almayan kredi kartları hangileri bunları derledik.

Bankalar verdikleri kredi kartları ve sundukları hesap işletim hizmetleri dolayısıyla yıllık kart aidatı almaktadır.  Bu kart aidatları kişinin kredi kartı ekstresine yansıtılır ve ödenmesi zorunlu hale gelir. Bunun dışında bazı banka hesaplarında da bu ücret mevcuttu ve yıllık aidat kişinin hesabından düşürülür. Hal böyle olunca kredi kartı veya banka kartı kullanıcıları, yıllık kredi kartı almayan bankaları araştırmaya başlarlar. İşte size yıllık aidat almayan kredi kartları.

  1. Garanti Bankası

Garanti Bankası sunduğu hizmetler ile müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan bankalardan birisi. Garanti Bankası’ndan aidatsız kredi kartı talep edebilirsiniz.

  1. Akbank

Aidatsız kredi kartı veren bankalardan bir diğeri Akbank’dır. Siz de bu hizmetten yararlanmak için Akbank Axess Free kredi kartını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  1. İş Bankası

İş Bankası maximum kart ile müşterilerine ücretsiz kredi kartı kullanma avantajı sağlıyor.

  1. En Para

Ülkemizde sanal bankacılığın öncülerinden olan Enpara müşterilere kredi kartı kullanımında herhangi bir ücret yansıtmamaktadır.

  1. Teb

Teb bankasının müşterilere sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Teb sade kart ile siz de aidat ödemeden kartınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  1. ING

ING bankası bu zamanlarda en çok tercih edilen bankalardan biri. Bu başarısını sunduğu avantajlara bağlamak en doğrusu. ING Light kart ile siz de aidat ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.

  1. Yapı Kredi

Yapı Kredi çalışan kesimin yoğunlukla kullandığı bankalardan biridir. Kredicilik sektöründe oldukça yükselmiş bu banka World Eco kart kullanıcılarından herhangi bir kart aidat ücreti talep etmemektedir.

  1. HSBC

HSBC aidatsız kart avantajı sunan bankalardan biridir. HSBC Concept Kart ile siz de her yıl ödediğiniz kredi kartı aidatı ödemek zorunda kalmazsınız.

  1. OdeaBank

Odea Bank aidatsız kredi kartı kullanımı avantajını sunan bir diğer bankadır. Bank O Kart ile kredi kartı aidatı ödeme yükümlülüğünüzü ortadan kaldırabilirsiniz.

  1. QNB Finans Bank

QNB Finans Bank müşterilerine sunduğu kredi kartı avantajları sayesinde oldukça popüler olma yolunda hızla ilerlemekte. Kredi kartı aidatı ödemek istemiyorum diyenlerin tercih ettiği kredi kartlarından birisi hiç şüphesiz Cardfinans Fix’dir.

HABERE YORUM KAT